Pilne! Uległa zmiana polityki dotycząca aktywacji kodów premium. Od dnia dzisiejszego każdy nowo zakupiony kod jest aktywowany automatycznie, aby zmienić to ustawienie i przywrócić brak automatycznej aktywacji, przejdź do Ustawień strony i zmień je tutaj.
Jesteś niezalogowany! Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za darmo już teraz!
Banner matrix_trylogia
Lubisz WeebTv?
916642518
Pełny program TV
Co teraz leci? (teleman.pl/teraz)
<div class="notification error">Do oglądania wymagana jest darmowa wtyczka Adobe Flash Player. <a href="http://get.adobe.com/flashplayer/">Pobierz i zainstaluj.</a></div>
Uzyskaj dostęp Premium teraz przez SMS!

Nadawcą transmisji jest użytkownik fast_streamer. (broadcaster; transmission owner)


NAZWA KANAŁU:

matrix_trylogia

TYTUŁ KANAŁU:

MATRIX TRYLOGIA


OPIS KANAŁU:

Matrix – australijsko-amerykański film science fiction, pierwszy z trylogii filmowej o tej samej nazwie, napisany i wyreżyserowany przez Larry’ego i Andy’ego Wachowskich. Treść filmu zawiera ukryte przesłania i aluzje, ukazujące topos życia-snu. Kontynuacjami filmu są obrazy Matrix: Reaktywacja i Matrix: Rewolucje.

Filmowy obraz zawiera wiele odniesień filozoficznych i religijnych, m.in. słynną, platońską przypowieść o jaskini, która jest zawarta w jego dialogu pt. &quot;Państwo&quot;. Łączy w sobie elementy stylu japońskiej animacji, komiksu oraz elementy cyberpunkowe.

Matrix został wyprodukowany przez studia Warner Bros. i Village Roadshow Pictures, zdjęcia kręcono na terenie Sydney.


TAGI: matrix, trylogia, science fiction

Report
RSS

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu (aktualizowany: 16-12-2011).