Pilne! Uległa zmiana polityki dotycząca aktywacji kodów premium. Od dnia dzisiejszego każdy nowo zakupiony kod jest aktywowany automatycznie, aby zmienić to ustawienie i przywrócić brak automatycznej aktywacji, przejdź do Ustawień strony i zmień je tutaj.
Jesteś niezalogowany! Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za darmo już teraz!
Banner supernatural_pl
Lubisz WeebTv?
911289722
Pełny program TV
Co teraz leci? (teleman.pl/teraz)
<div class="notification error">Do oglądania wymagana jest darmowa wtyczka Adobe Flash Player. <a href="http://get.adobe.com/flashplayer/">Pobierz i zainstaluj.</a></div>
Uzyskaj dostęp Premium teraz przez SMS!

Nadawcą transmisji jest użytkownik revolt. (broadcaster; transmission owner)


NAZWA KANAŁU:

supernatural_pl

TYTUŁ KANAŁU:

Nie z tego świata


OPIS KANAŁU:

Serial &amp;amp;quot;Supernatural&amp;amp;quot; to niewątpliwe jeden z najlepszych seriali stacji The CW, zaraz obok &amp;amp;quot;Tajemnic Smallville&amp;amp;quot; czy &amp;amp;quot;Pamiętników Wampirów&amp;amp;quot;. W samej Ameryce dwa pierwsze sezony zyskały sobie ogromną popularność, a główni bohaterowie Dean i Sam Winchester sympatię widzów. W Polsce znany pod tytułem &amp;amp;quot;Nie z tego świata&amp;amp;quot;, serial nie zyskał tak dużego rozgłosu, z powodu późnych godzin transmisji, jak również słabych i niezbyt ciekawych zapowiedzi emitowanych przez naszą telewizję. Jednak Dean i Sam również w Polsce zyskali sobie dość duże grono fanów, które z każdym kolejnym sezonem coraz bardziej się powiększa. Co takiego pozwoliło osiągnąć &amp;amp;quot;Supernatural&amp;amp;quot; tak ogromny sukces i przebić się wśród innych seriali? Ciekawych zapraszam do niniejszej recenzji.

&amp;amp;quot;Nie z tego świata&amp;amp;quot; opowiada historię dwóch braci Sama i Deana Winchestera, którzy są łowcami duchów. Po śmierci matki, bracia razem ze swoim ojcem postanawiają zwalczać wszystkie pozaziemskie istoty i chronić przed nimi ludzi, jak również zemścić się za śmierć matki.


TAGI: sam,dean,supernatural,duchy,zjawy,łowcy duchów,pozaziemskie istoty,ufo

Report
RSS

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu (aktualizowany: 16-12-2011).