KUP PREMIUM ZA POMOCĄ BITCOIN JUŻ TERAZ! Płatność prosta i natychmiastowa z użyciem polskich metod płatności.
Jesteś niezalogowany! Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za darmo już teraz!
Banner tvn241
Lubisz WeebTv?
316120988
Pełny program TV
Co teraz leci? (teleman.pl/teraz)

To view this page ensure that Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is installed.

Get Adobe Flash player
Uzyskaj dostęp Premium teraz przez SMS!

Nadawcą transmisji jest użytkownik POLACH. (broadcaster; transmission owner)


NAZWA KANAŁU:

tvn241

TYTUŁ KANAŁU:

Porządek z chaosu


OPIS KANAŁU:

Przyjrzyjmy się jak naczelni globaliści mają zamiar wyłonić porządek z chaosu.Oto jedno z miast przyszłości. Ten projekt dotyczy akurat Masdar City, ale jest to tendencja i koncepcja globalistów, aby zgromadzić bydło w miastach i masteczkach, a sami będą mieli pałace na obrzeżach miast, bo oni swoimi wyziewami nie zatruwają tak środowiska jak „bydło”. Trzeba je więc stłoczyć maksymalnie w małych ośrodkach i oczywiście nagminnie ich kontrolować.
Budowa Masdar City, jednego z ich projektów, rozpoczęła się już w 2006 roku, a zakończenie budowy jest przewidziane na rok 2016. I teraz uwaga !!! . Teren miasta ma 6 km 2 i został zaprojektowany przez firmę architektoniczną Foster + Partners. 30% powierzchni tego małego miasteczka zostało przeznaczone na budynki mieszkalne, 24% na ośrodki biznesowe i naukowe (chyba wiadomo czyje), 13% na działalność handlową, 19% na usługi i transport , a pozostałe 8 % na cele obywatelskie.

Cóż za precyzja w obliczeniach. Oczywiście już teraz gminy w przypadku Polski decydują czy można na własnym terenie wybudować budynek, czy nie. Jednak w miastach przyszłości nie ma mowy o samowolce. Wszystko za nas ustalą i będziemy się tłoczyć na 6 km 2, a wszystko pod ścisła kontrolą. Tak, tak. Tego właśnie chcą globaliści za kurtyną, tego chce Brzeziński sługus banksterów i tego chcą wszystkie wielkie organizacje światowe, jak ONZ, Rada Stosunków Zagranicznych, Komisja Trójstronna, Klub Bilderberga, Klub Rzymski i wiele innych, które dotychczas były uważane za Instytucje szacowne. Niestety maska opadła, choć jeszcze niewiele ludzi zdaje sobie z tego sprawę. Cały czas dąży się do likwidacji klasy średniejwszelkimi możliwymi sposobami, aby zrównać obywateli i uczynić z nich jedną posłuszną, bezkształtna masę.

Miasto ma liczyć 50 000 mieszkańców i ma mieć 1500 przedsiębiorstw. Oczywiście miasto to stanie się miejscem działalności międzynarodowych przedsiębiorstw oraz czołowych ekspertówz dziedziny odnawialnych i alternatywnych źródeł energii. Chyba domyślacie się kim będą Ci eksperci i przez kogo wyszkoleni, a także jak ta energia będzie reglamentowana.

Całość projektu nadzoruje instytut naukowo-techniczny Masdar Institute of Science and Technology MIST.

Ekologiczne miasto Masdar to jedno ze sztandarowych projektów realizowanych w ramach programu One Planet Living – globalnej inicjatywy zapoczątkowanej przez WWF.


Dla jeszcze wątpiących do czego zmierza Agenda21, pod płaszczykiem dbałości o ekologię, przytoczę wypowiedzi, znanych i niespecjalnie lubianych mędrców światowej polityki, którzy chcą wyłonić porządek z chaosu.

Zobaczmy zatem co kryje się w mózgach kreatorów Nowego Porządku Świata

——————————————————————————–

"Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New World Order]."

David Rockefeller, 1991
——————————————————————————–

"Proces transformacji, choćby przyniósł rewolucyjne zmiany, najprawdopodobniej nie będzie przebiegał szybko, jeśli nie nastąpią katastroficzne i katalizujące wydarzenia – w rodzaju [ataku na] Pearl Harbor."

Project for a New American Century (Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia)


[www.newamericancentury.com], 2000
——————————————————————————–

"Ziemia, ze względu na swoją unikalną naturę i ważną rolę jaką odgrywa w ludzkich siedliskach, nie może być traktowana jako zwykła własność, kontrolowana przez osoby prywatne, podlegające naciskom i niedomogom rynkowym. Prywatne posiadanie ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa i stąd, jeśli nie będzie powstrzymane, może się stać wielką przeszkodą w planowaniu i implementacji planów rozwoju… społecznej sprawiedliwości… a zdrowe warunki, środowisko dla ludzi może być osiągnięte jeśli ziemia jest użyta w interesach społeczeństwa jako całości. Dlatego publiczna kontrola użytku ziemi jest nieodzowna."

Konferencja ONZ na temat Ludzkiego Osadnictwa,
wstęp do "Agenda 21", Punkt 10.

——————————————————————————–

"Teorię komunizmu można podsumować w jednym zdaniu: Zniesienie prywatnej własności."

Karl Marks, autor "Manifestu Komunistycznego" i "Das Capital". Ojciec komunizmu, wraz z Engelsem.

——————————————————————————–

"Będziemy mieli rząd światowy czy wam się to podoba czy nie; za waszą zgodą, lub poprzez zabór."

James Warburg,
Rada Spraw Zagranicznych (CFR) [Council on Foreign Relations]

——————————————————————————–

"Niezliczone rzesze ludzi będą nienawidzić Nowy Światowy Porządek [New World Order] i będą umierać sprzeciwiając mu się. Kiedy usiłujemy dokonać ewaluacji jego obietnic, musimy pamiętać cierpienie przynajmniej jednej generacji malkontentów, wielu z nich całkiem miłych i pełnych gracji ludzi."

The New World Order [Nowy Światowy Porządek],
H.G. Wells, 1939

——————————————————————————–

"Naszym zadaniem jest dać ludziom nie to co chcą, ale to co my zadecydujemy, że mają mieć."

Richard Salant
Były Prezydent CBS News

——————————————————————————–

"W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życia są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."

John Swinton,
były szef personalny New York Times

Swinton became the chief editorial writer at The New York Times[1] from 1860 to 1870 and an editorial writer for The New York Sun from 1875 to 1897

——————————————————————————–

"Jesteśmy na progu globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy to właściwy wielki kryzys i państwo zaakceptuje Nowy Światowy Porządek."

David Rockefeller: założyciel i honorowy sekretarz Rady Ameryk [Council of the Americas], Sekretarz Stowarzyszenie Ameryk [Americas Society], założyciel Forum Ameryk [Forum of the Americas], Sekretarz honorowy Rady Spraw Zagranicznych [Council on Foreign Relations], założyciel i honorowy sekretarz Komisji Trilateralnej [Trilateral Commission].

——————————————————————————–

Kontrola Populacji

——————————————————————————–

"Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji; [ONZ] postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie."

Jacques Cousteau,
UNESCO Courier

[tak, tak, to ten sam miłośnik natury, Jacques Cousteau, którego filmy na pewno widzieliście w telewizji]

——————————————————————————–

"Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy."

Catherine Bertini,
Dyrektor Światowego Programu Żywieniowego ONZ [UN World Food Program]

[Czyjś komentarz: "Nie Katarzyno. Ja to nazywam szantażem; nazywam to zbrodnią; nazywam to ludobójstwem. Teraz wiecie dlaczego świat głoduje"]

——————————————————————————–

"Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością by dopełnić tego dzieła?"

Maurice Strong
Podsekretarz Generalny ONZ.
Sekretarz Generalny "Szczytu Ziemi 1992" [Earth Summit 1992]
Specjalny Asystent Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Annana.

——————————————————————————–

"W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód, itp., to powinno spełnić tą rolę… Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją… Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość."

Rada Klubu Rzymskiego: (100 liderów-globalistów)

——————————————————————————–

"Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna."

Ted Turner: Turner Broadcasting. Właściciel CNN ["Communist News Network"].

——————————————————————————–

Na początku 20 wieku pewien spostrzegawczy lekarz z Indiany, Dr W.B. Clarke, stwierdził "Rak był praktycznie nieznany dopóki nie zostały wprowadzone przymusowe szczepienia przeciw krowiance. Miałem do czynienia z dwustoma przypadkami raka i nigdy nie widziałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby."


TAGI: https://3obieg.pl/porzadek-z-chaosu/

Report
RSS

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu (aktualizowany: 16-12-2011).