Jesteś niezalogowany! Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za darmo już teraz!

WEEBTV PLUGIN dla XBMC MEDIA CENTER

XBMC_ICON

Pobierz program XBMC Media Center dla swojej platformy
(np. Android, Windows lub Linux)
http://xbmc.org/download/

Pobierz wtyczkę WEEBTV
plugin.video.weeb.tv.0.1.4.zip

(wersja 0.1.40)
(z dnia 29.09.2014)

Aby korzystać z tej wtyczki do obsługi serwisu WEEBTV, musisz posiadać oprogramowanie XBMC, jest to multimedialne centrum rozrywki.


1. Pobierz i zainstaluj program XBMC na swoim urządzeniu, wybierając wersję odpowiednią dla Twojej platformy np. Android.


2. Natępnie pobierz wtyczkę WEEBTV w postaci pliku zip (plugin.video.weeb.tv.[numer wersji].zip).


3. Teraz uruchom zainstalowany program XBMC Media Center na swoim urządzeniu (komputer, telefon, konsola, itp.), następnie przejdź w zakładkę 'SYSTEM', z menu wybierz 'Add-ons', następnie 'Install from zip file' - odnajdź sciągniętą wcześniej wtyczkę WEEBTV w postaci spakowanego pliku zip. Po kliknięciu w plik zip rozpocznie się instalacja pluginu.


4. Po poprawnym zainstalowaniu wtyczki, wracamy do głownego ekranu gdzie przechodząc w zakładkę 'VIDEO', a następnie 'Video Add-ons' odnajdziemy wtyczkę WEEB.TV! Pamiętaj, że plugin XBMC jak i wtyczka WEEBTV jest również w wersji po polsku - zmiany domyślnych ustawień językowych dokonasz w zakładce 'SYSTEM'.


PRZYDATNE LINKI: (inne wersje stąd http://mirrors.xbmc.org/snapshots/android/)

(starsza wersja, gdy nowa nie działa dla telefonów z systemem ANDROID (xbmcapp.apk) stąd http://static.weeb.tv/xbmcapp.apk)

RSS

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu (aktualizowany: 16-12-2011).