W zwiąku z zaistniałymi problemami technicznymi na przełomie 6 grudnia, przyznajemy każdemu Użytkownikowi Premium zwrot w postaci 3 dni premium - do odbioru tutaj! Uprzejmie przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe z braku działania serwisu.
Jesteś niezalogowany! Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za darmo już teraz!

WEEBTV PLUGIN dla KODI (dawniej XBMC MEDIA CENTER)

KODI MEDIA CENTER

Pobierz program Kodi (dawniej XBMC Media Center) dla swojej platformy
(np. Android, Windows lub Linux).
http://kodi.tv/download


Android: Wtyczkę zainstalujesz bezpośrednio ze Sklep Play wpisująć Kodi (Kodi Media Center).

Pobierz wtyczkę WEEBTV
plugin.video.weeb.tv-0.1.4.zip

(wersja 0.1.40)
(z dnia 29.09.2014)


Pobierz wtyczkę WEEBTV w wersji BETA (wersja dla zaawansowanych użytkowników - wszelkie problemy, uwagi prosimy przesyłać na adres tech@weeb.tv w temacie podając "KODI BETA 0.2.0")
plugin.video.weeb.tv-0.2.0~beta1.zip

(wersja 0.2.0~beta1)
(z dnia 02.10.2015)

Aby korzystać mobilnie z WEEBTV, musisz posiadać oprogramowanie Kodi (dawniej XBMC), jest to multimedialne centrum rozrywki.


1. Pobierz korzystając z przeglądarki internetowej i zainstaluj program Kodi na swoim urządzeniu, wybierając wersję odpowiednią dla Twojej platformy np. Android, Windows lub Linux (Kodi znajdziesz łatwo i szybko w Sklep Play na swoim urządzeniu z systemem Android).


2. Natępnie pobierz wtyczkę WEEBTV w postaci pliku zip (plugin.video.weeb.tv-[numer wersji].zip).


3. Teraz uruchom zainstalowany program Kodi na swoim urządzeniu (komputer, telefon, konsola, itp.), następnie przejdź w zakładkę 'SYSTEM', z menu wybierz 'Add-ons', następnie 'Install from zip file' - odnajdź pobraną wcześniej wtyczkę WEEBTV w postaci spakowanego pliku zip. Po kliknięciu w plik zip rozpocznie się instalacja pluginu.


4. Po poprawnym zainstalowaniu wtyczki, wracamy do głównego ekranu gdzie przechodząc w zakładkę 'VIDEO', a następnie 'Video Add-ons' odnajdziemy wtyczkę WEEB.TV! Pamiętaj, że program Kodi jak i plugin WEEBTV jest również w wersji po polsku - zmiany domyślnych ustawień językowych dokonasz w zakładce 'SYSTEM'.


(starsza wersja XBMC Media Center, gdy nowa nie działa dla telefonów z systemem ANDROID (xbmcapp.apk) pobierz stąd http://static.weeb.tv/xbmcapp.apk)

Report
RSS

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu (aktualizowany: 16-12-2011).