Array ( [as] => AS14618 Amazon.com, Inc. [asname] => AMAZON-AES [continentCode] => NA [countryCode] => US [hosting] => 1 [isp] => Amazon.com, Inc. [mobile] => [org] => AWS EC2 (us-east-1) [proxy] => 1 [query] => 35.175.201.191 [status] => success [continent] => NA [country] => US ) Disney XD online na disneyxd - WeebTv
Jesteś niezalogowany! Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za darmo już teraz!
Banner disneyxd
598723007
Pełny program TV
Co teraz leci? (teleman.pl/teraz)

Kanał źle działa? Zgłoś problem

Masz problem z zawieszaniem się transmisji? Przetestuj usługę Lokalizacja za Darmo! Przejdź do Ustawień odtwarzacza i zmień serwer na "Londyn"

Wybierz czego dotyczy problem:
Krótki opis problemu:
598723007

Nadawcą transmisji jest użytkownik kreskowkomaniak. (broadcaster; transmission owner)


NAZWA KANAŁU:

disneyxd

TYTUŁ KANAŁU:

Disney XD


OPIS KANAŁU:

Stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Grupą docelową kanału są aktywni chłopcy w wieku 6-14 lat a jego ramówka jest oparta na programach typu live-action oraz serialach animowanych, samo XD jest akronimem od angielskich słów Xtreme Digital. Oprócz filmów i seriali, Disney XD emituje krótkometrażowe programy w czasie przerw reklamowych – oryginalny program PRO XD oraz kilkuminutowe odcinki seriali Dzieciak kontra Kot i Jimmy Cool a także programy o tematyce sportowej. Program nadawany jest codziennie przez 18 godzin, od 6:00 do 24:00.


TAGI: -

Report
RSS

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu (aktualizowany: 16-12-2011).