NOWA METODA PŁATNOŚCI - Kup Premium za pomocą Bitcoin! Doładuj konto na minimum 90 dni i otrzymaj 30 dni GRATIS!
Jesteś niezalogowany! Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za darmo już teraz!
Banner bestnewsvideoblogs
Lubisz WeebTv?
918856188
Pełny program TV
Co teraz leci? (teleman.pl/teraz)

To view this page ensure that Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is installed.

Get Adobe Flash player
Uzyskaj dostęp Premium teraz przez SMS!

Nadawcą transmisji jest użytkownik FanPageZRCK. (broadcaster; transmission owner)


NAZWA KANAŁU:

bestnewsvideoblogs

TYTUŁ KANAŁU:

OBROŃCA DEMOKRACJI


OPIS KANAŁU:

DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA, W POWSZECHNYCH GŁOSOWANIACH gdzie każdy decyduje o wszystkim w Państwie. Wprowadzić je może w życie wniesiony do Sejmu projekt obywatelski przedstawiający ogólną zasadę jej funkcjonowania a polegającą na tym że każdy obywatel po zweryfikowaniu się dowodem tożsamości ze zdjęciem i adresem zamieszkania może wnieść w formie papierowej pod głosowanie wszystko co zechce aby funkcjonowało w przestrzeni publicznej (uchwały, rozporządzenia, przepisy, wyroki, sądy, opinie, ...) Ale głosowanie na wniesione przez siebie na papierze i wprowadzone do odpowiednio zabezpieczonego komputera pomysły i rozwiązania dokonywać może każdy obywatel drogą elektroniczną np. telefonem, komputerem z Internetem itp. logując się na swoje konto wyborcze oraz otrzymując po głosowaniu potwierdzenie zawierające pesel, nr sprawy, udzielone głosowanie i unikalny losowy kod cyfrowo-literowy którym jako dodatkowe zabezpieczenie potwierdza się głosowanie.

I CO NAJWAŻNIEJSZE KAŻDY MUSI MIEĆ KOD (PROGRAM) ŹRÓDŁOWY NA SWOIM URZĄDZENIU TAKI SAM JAK NA SERWERZE ZLICZAJĄCYM GŁOSY BY PORÓWNUJĄC GO WERYFIKOWAŁ PRAWDZIWOŚĆ WYNIKÓW I MIAŁ DO NICH CAŁY CZAS DOSTĘP ONLINE TAK BY WIDZIAŁ TO CO DZIEJE SIĘ NA SERWERZE.

A komputer wyborczy po wpisaniu unikalnego kodu automatycznie drukuje takie same potwierdzenie w wersji papierowej do zarchiwizowania. Tym sposobem pozbędziemy się wszelkiej patologii bo zlikwidujemy Rząd Centralny i Samorządowy, Partie, Parlament, Sądy, Urzędy o tym co w Państwie decydować będziemy my wszyscy poprzez ludzi których tą samą drogą wybierzemy by nas reprezentowali w naszych sprawach i potrzebach i łożąc na nich dobrowolne [po]datki bo będą na nie zasługiwać swoją kompetencją, zdolnościami i wynikami w pracy. Szybkość, prostota i wygoda elektronicznego głosowania sprawia, że można je stosować do sprawowania całej władzy ustawodawczej i częściowo wykonawczej przez wszystkich obywateli.
FORUM: https://f.kafeteria.pl/temat/f1/e-demokracja-bezposrednia-projekt-p_7338616


TAGI: JEŚLI UWAŻASZ, ŻE WARTO TO UPOWSZECHNIAĆ TO WYŚLIJ LINKA ZNAJOMYM

Report
RSS

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu (aktualizowany: 16-12-2011).